Dalekohledy
Puškohledy
Noční vidění
Termovize
Příslušenství

Termovize Accolade&Trail LRF

Pulsar přicházeti na trh s novou řadou termovizi s integrovaným laserovým dálkoměrem - binokuláry ACCOLADE LRF a zaměřovače TRAIL LRF. Nové termokamery jsou postavené na osvědčené platformě termokamer Pulsar, zahrnujících rozsáhlou funkční výbavu s podporou Wi-Fi a StreamVision a rozšířenou o přesné měření vzdálenosti pomocí laserového dálkoměru. Dálkoměr provádí měření ve dvou režimech: jednotlivé měření a skenování. Režim skenování umožňuje pozorovateli plynulé měření vzdálenosti do objektu, například při pohybu cíle. Rozsah měření vzdáleností až 1000 m s přesností 1 m.

Přistroje jsou dodávané ve dvou řadách: špičkové modely XP, které se mohou pochlubit působivým vysokým rozlišením 640 x 480 pixelů a modele XQ, využívající optimální a cenově efektivní snímač 384x288 pixelů. V obou případech ke snímaní obrazu jsou použité nehlazené mikrobolometry s vysokou snímkovou frekvencí 50H a jemností pixelů 17 μm. Všechny tyto parametry poskytují detailní, rychlý a přesný obraz s detekční vzdálenosti až 1,8 km. Pro lepší rozpoznávání objektů termokamery nabízí zobrazení ve dvou variantách: za prvé - digitální zoom a to 2x až 8x, nastavitelný buď plynulé nebo skokově; za druhé - režim "Obraz v obraze", který poskytuje extra okno se zvětšenými detaily objektu bez zúžení celkového zorného pole.

Zaměřovače TRAIL LRF jsou podrobené pečlivému testování a dokázali, že vydrží zpětnou energii až do výše 6000 Joule. To znamená, že jsou vhodné k použití i pro výkonné střelné zbraně.

TRAIL LRF nabízí střelci na výběr více než tucet elektronických křížů různých tvarů a uložení do pamětí až 15 profilů nastřelení, které lze využit pro více zbrani nebo různé vzdáleností.

Binokuláry ACOLADE LRF vytváří pro pozorovatelé maximální komfort při pozorování oběma oči. Spolehlivý provoz termokamer Pulsar bez ohledu na počasí zaručen díky použití stardardu vodotěsnosti IPX7 a displeji AMOLED, odolnému vůči mrazu a napájení Li-Ion rychlovýměnným akumulátorem s kapacitou 5000mAh a vydři až 8 hodin ( volitelně až 10000 mAh).

Novou řadu termovizi Pulsar LRF ocení lovci, kteří hledají zvířata v lese, milovníky a ochránci zvířat žijících ve volné přírodě, záchranáři při hledání pro ztracených osobách, bezpečnostní a ochranné agentury při chránění majetku. Novinky budou dostupné v 1Q/2019.